#1 2007-08-02 19:17:59

marek1991

User

Zarejestrowany: 2007-07-20
Posty: 19
Punktów :   

Kłamstwa i obłuda!

Witam, gram już w MaSzynę pare ładnych lat-jest to świetny symulator:) Niestety gorzej jest z userami! Na pewno słyszeliście już o wielu dodatkach, których nie macie ale są osoby które są w ich posiadaniu. Czy ktoś z was może mi powiedzieć czemu autorzy tak się zachowują? Wielu autorów podaje że dodatek jest na ukończeniu i nie długo zostanie wydany, tymczasem dodatek ten już dawno jest skończony, a co gorsza już dawno jest w obiegu! Dlaczeogo GRUPA ludzi ma dostęp do wszyskich dodatków a inni są oszukiwani, czego autorzy lecą w chu..? czy może mi ktoś to wytłumaczyć?

Offline

 

#2 2007-08-03 04:17:59

MKaczy_424

Administrator

Zarejestrowany: 2006-12-07
Posty: 59
Punktów :   

Re: Kłamstwa i obłuda!

Symulator MaSzyna EU07-424 jest projektem "domowym", czyli tworzonym przez grupe ludzi. Ci ludzie tracą swój czas, swoje nerwy, tworzac ów symulator, nie mając z tego zadnego zysku materialnego. Powstają rózne Modele, pliki programu "exe", itd; Gdy ktoś nagle uzna, ze "coś" tam zrobił, i ma to sens, lecz nie jest pewny czy bedzie u każdego poprawnie dzialało, wowczas zostaje to wydane "betatesterom *" aby dany projekt (model/exe) przetestowali, i wyłapali jak najwiecej blędów, po to aby autor mogł pózniej poprawic i spokojnie wydac na ogónodostepnym forum. Czy teraz to jestes w stanie zrouzmieć?!


Piszesz ze dodatek był skonczony? A powiedz mi, skad K*** Ty mozesz wiedziec czy model był skonczony? Ty go robiłes? nie, nie Ty. Wiec przeprszam.. Alle o soo chozi? Moze lepiej by było jak by tak wydawać wszytko odrazu na publiczne na forum, i niech ludzie piszą "a dlaczego nie działaaaa?????" "a czemu to jest tak, a nie siak, albo srak??!!!"

KURS90 - Autor modelu ET40 (znam go osobiscie) Jest osobą która jak obieca, to słowa dotrzyma! Jak było z ET42? Napisał iz model jest na ukonczeniu i za kilka dni bedzie wydany. Model ukonczył, i jak pisał tak było, model na fourm był!  Podobnie było z ED72, EP09...


Z tego co mi wiadomo, model wraz z kabiną był skonczony, mowa o ET40. Lecz nie było konkretnej fizyki, wiec sprawa wydania była, ze tak powiem, odroczona gdyz nikt nie miał czasu aby sie tą fizyką zajac. Lecz zapewne za tydzien, lub dwa pewnie model by i tak sie pokazał publicznie, ale nie, (dawny)kolega Miłosz "pol102" wolał sprawę przyśpieszyć, co dało swietnie efekty, 6 osób zbanownych na eu07.pl .

Marek1991, zastanów sie chłopie piszac "Niestety gorzej jest z useram". Bo w gruncie rzeczy piszsz o sobie. Jak można dac komuś "cos" co nie jest Twoje, i nie było publicznie wydane przez samego autora? Spróbuj postawic sie na miejscu autora, jak by Tobie ktoś taki numer wyciał.
Ty cos robisz, tracisz czas, (...) aby pozniej ladnie to wydać na forum, az tu nagle sie dowiadujesz ze jakis frajer zrobił to za Ciebie... Czy bys sie cieszył? Bo ja nie.


Zastanawiałem sie resztą adminów, czy aby Cie tak nie zbanować równiez na tym forum, po tym jak publicznie dawałes liniki NIEUDOSTĘPNIONEGO modelu et40! Ale tu nic nie zrobiłes, wiec nie mam prawa Tobie cokolwiek robic...

Podejrzewam iż zdziwiła Cię moja odpowiedz, Ale taka prawda.
_________________________
*Betatester - "osoba umiejaca odróznica błedy programu, od swoich". Osoba ktora w wiekszym stopniu rozumie charakterstyke symulatora; Testuje nowe dodatki przed publicznym ich wydaniem


_____________________
To co najlepsze...
http://img45.imageshack.us/img45/2459/syggc9.png
http://img234.imageshack.us/img234/152/eztkl9.png

Offline

 

#3 2007-08-03 15:39:12

marek1991

User

Zarejestrowany: 2007-07-20
Posty: 19
Punktów :   

Re: Kłamstwa i obłuda!

Nie wiem jak rozumiesz: SKOŃCZONY DODATEK dodatek nigdy nie jest skończony! Nie mów mi że każda lokomotywa ma taką samą kabinę, charakterystykę jazdy czy jakieś detale na pudle. A wiem z pewnego żródła,że jest wiele dobrze działających dodatków do symka ale krążą one tylko po pewnej grupie osób(dokładnego składu tej grupy nie znam). Nie wiem za kogo mnie uważacie, ale wiem co w trawie piszczy.
Opuszczam MaSzyne na długi czas, myśle że w TRS2004 się odnajde i tam spotkam ludzi z którymi można normalnie pogadać. Jak chesz to mnie banuj ale wiedz że zawsze ceniłem twoje dodatki ponieważ też się bawiłem w notatniku. Aha jeszcze jedno czy może mi ktoś powiedzić czemu Bart nie udostępinia swojej kabiny EU07 do MaSzyny lecz do TRS2004 już ją dał?! to jest chyba dowód że jest ona skończona?!

Ostatnio edytowany przez marek1991 (2007-08-05 22:59:30)

Offline

 

#4 2007-08-07 01:02:03

pol102

User

Zarejestrowany: 2007-08-07
Posty: 11
Punktów :   

Re: Kłamstwa i obłuda!

dobra K*** koniec teraz ja coś powiem ku przestrodze: wczoraj dostałem wezwanie do sądu w sprawie złamania praw autorskich, z tego co mi powiedziano z racji wieku dostane rok w zawieszeniu na 6. zajefajnie co? ;X Mareczek na dniach sie spodziewaj tego samego policja zarekfirowała mi mój sprzęt

Offline

 

#5 2007-08-07 17:03:37

DzieX

Moderator

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2006-12-18
Posty: 109
Punktów :   
WWW

Re: Kłamstwa i obłuda!

Używając pirackiego oprogramowania każdy powinien się liczyć z konsekwencjami. Nie wiem ile kosztuje nowe 3D Studio MAX, ale przypuszczam że nie mało. Ja  na szczęście jestem objęty programem akademickim od MS więc Windowsa i inne wynalazki MS mam za free. Reszta oprogramowania w moim kompie jest darmowa.


Pozdrawiam

Offline

 

#6 2007-08-07 17:35:06

marek1991

User

Zarejestrowany: 2007-07-20
Posty: 19
Punktów :   

Re: Kłamstwa i obłuda!

POL102-nie wiem jak do Ciebie dotarli?! Współczuje. KURS90 studiuje prawo więc można się po nim wszystkiego spodziewać(jest chłopczykiem który nie potrafi załatwić nic po męsku). Mi powiedział że Ty i Grand będziecie mieli sprawę, a mi dale tylko bana na forum. Sprzętu nie oddam za ch..a choćby nie wiem co prędzej już mnie posadzą za odrazę funkcjonariusza na służbie.

Offline

 

#7 2007-08-07 21:58:43

Luke_EU07

Administrator

Skąd: Schneidemuhl
Zarejestrowany: 2006-12-07
Posty: 113
Punktów :   

Re: Kłamstwa i obłuda!

Niesmaczny temat... Nieprzyjemna dyskusja... Było, minęło, mam mieszane uczucia co do tej sprawy...
Ale chociaż na tym forum kilka osób wyjaśniło coś między sobą i się dogadało...
Wnioskuję o zamknięcie tematu wśród reszty adminów O ile dyskusja zakończona !

Pozdrawiam


"Z kolejami życia na torów tych czasów"...
http://img171.imageshack.us/img171/7565/userbaryl1.png

Offline

 

#8 2007-08-08 19:34:19

marek1991

User

Zarejestrowany: 2007-07-20
Posty: 19
Punktów :   

Re: Kłamstwa i obłuda!

Pewnie że się robi ciekawie! Tylko ciekawi mnie jakim cudem dotarli do Pola?! Pol102-o co Ci chodzi? Jesteś na mnie wku.....y czy co jeśli potrafisz to powiedz prosto w oczy o co chodzi?!

Offline

 

#9 2007-08-16 22:35:50

pol102

User

Zarejestrowany: 2007-08-07
Posty: 11
Punktów :   

Re: Kłamstwa i obłuda!

marek1991 napisał:

Pewnie że się robi ciekawie! Tylko ciekawi mnie jakim cudem dotarli do Pola?! Pol102-o co Ci chodzi? Jesteś na mnie wku.....y czy co jeśli potrafisz to powiedz prosto w oczy o co chodzi?!

Czy Ty nie rozumiesz? To ty zrobiłeś dodatkowy szum na forum eu07.pl ,KURS (nawet wiem jak ma na imię ale ze względu na sprawe w sądzie na razie mówić nie mogę) wraz ze swoim "radcą prawnym zażądali kary roku więzienia w zawieszeniu na 6 lat. Przy odrobinie szczęścia dostane jeszcze grzywnę. A wiesz po czym mnie doszli?! po IP. Więc lepiej się módl żeby KURS i policja nie dobrały Ci się do dupy. Bo z tego co wiem masz jeszcze coś czego mieć nie powinieneś a rozdajesz to. Lepiej uważaj...

Offline

 

#10 2007-08-21 14:32:03

ET22

Gość

Re: Kłamstwa i obłuda!

Mimo że jest tu nowy to napisze tylko tyle. Np. "Kolega Barta odwalił kawal dobrej roboty i zrobil kabine do siodemki model 4E i 303E, nastepnie nie wiedzial czy bedzie dzialac todal to np. jakims swoim zaufanym kumplom z Forum, nastepnie Ci kupmle dali swoim zaufanym kumplom a tamici swoim az w koncu kabina sie rozlazla po calym forum i z tego sie robia afery bo gdyby kolega brat mial ta kabine dla siebie i trzeymal ja dotad az ja cala sprawdzi bylo by ok. Chodz by nawet sprawdzal 2, 3 ,3, 4 lata ale niech sprawdzi a nie wysyla jakims osobom zaufajnym a tamci swoim zaufanym i wszyscy to maja. To dam Wam przyklad kolega X mieszka w miescie Z, kupuje sobie komputerm nowy za 5000 zł. daje swojemu koledze aby sprawdzil czy on dziala a jego kolega rozbiera ten komputer na czesci i rozdaje lub sprzedaje swoim kolegom a tamci swoim i na tym sie konczy ze pol miasta Z ma komputer kolegi X". Wiec ludzie zastanowcie sie tez co robicie (zwracam sie do autorow tras, taboru itp.) bo to jest lekka przesada jesli nie ufasz koledze ktory Cie namawia do przeslania NIE PRZESYLAJ NIKOMU !!!. Bo pozniej robia sie "zadymy" jak to teraz dzieci mowia i niepotrzebne niejasnosci a pozniej trzeba banowac za nic.

Pozdrawiam.

 

#11 2007-08-21 17:36:53

marek1991

User

Zarejestrowany: 2007-07-20
Posty: 19
Punktów :   

Re: Kłamstwa i obłuda!

Myślę że towarzysz ET22 ma rację. popieram go.

Offline

 

#12 2007-08-22 02:57:12

MKaczy_424

Administrator

Zarejestrowany: 2006-12-07
Posty: 59
Punktów :   

Re: Kłamstwa i obłuda!

ET22 napisał:

"Kolega Barta odwalił kawal dobrej roboty i zrobil kabine do siodemki model 4E i 303E

Zgadzam sie.


ET22 napisał:

nastepnie nie wiedzial czy bedzie dzialac todal to np. jakims swoim zaufanym kumplom z Forum, nastepnie Ci kupmle dali swoim zaufanym kumplom a tamici swoim az w koncu kabina sie rozlazla po calym forum i z tego sie robia afery bo gdyby kolega brat mial ta kabine dla siebie i trzeymal ja dotad az ja cala sprawdzi bylo by ok.

Znów ktos myli pojecia... Radze ze zrozuieniem przeczytac początek mojego pierwszego posta w tym temacie.


ET22 napisał:

To dam Wam przyklad kolega X mieszka w miescie Z, kupuje sobie komputerm nowy za 5000 zł. daje swojemu koledze aby sprawdzil czy on dziala a jego kolega rozbiera ten komputer na czesci i rozdaje lub sprzedaje swoim kolegom a tamci swoim i na tym sie konczy ze pol miasta Z ma komputer kolegi X".

Przykład bez sensu, gdyż jeżeli kolega X daje kompa koledze Y, który rozbiera na części i sprzedaje, to, po pierwsze, on juz nie jest kolegą, "kolegi" X i co za tym idzie, kolega X juz nie jest właścicielem ów kompa, gdyz juz go nie posiada. Wiec pół miasta nie moze miec komputera kolegi X. Totalny paradoks sytuacji )) Więć prosze, wprowadzmy logikę w nasze przykałdy z zycia codzinnego :]


Luke_EU07 napisał:

Wnioskuję o zamknięcie tematu wśród reszty adminów O ile dyskusja zakończona

Eee, czemu tak sie fajnie rozmawia...


Pozdrawiam.


_____________________
To co najlepsze...
http://img45.imageshack.us/img45/2459/syggc9.png
http://img234.imageshack.us/img234/152/eztkl9.png

Offline

 

#13 2007-08-22 16:26:58

ET22

Gość

Re: Kłamstwa i obłuda!

ET22 napisał:

To dam Wam przyklad kolega X mieszka w miescie Z, kupuje sobie komputerm nowy za 5000 zł. daje swojemu koledze aby sprawdzil czy on dziala a jego kolega rozbiera ten komputer na czesci i rozdaje lub sprzedaje swoim kolegom a tamci swoim i na tym sie konczy ze pol miasta Z ma komputer kolegi X".

MKaczy_424 napisał:

Przykład bez sensu, gdyż jeżeli kolega X daje kompa koledze Y, który rozbiera na części i sprzedaje, to, po pierwsze, on juz nie jest kolegą, "kolegi" X i co za tym idzie, kolega X juz nie jest właścicielem ów kompa

To tak jak kolega Bart rozdał swoim zaufanym kolegom i co za tym idzie kolega bart już nie jest właścicielem tej kabiny poniewąz rodał ją swoim kolegom zaufanym a tamci swoim i sie skończyło:). I taka jest prawda.

Żegnam.

 

#14 2007-08-22 16:40:30

Luke_EU07

Administrator

Skąd: Schneidemuhl
Zarejestrowany: 2006-12-07
Posty: 113
Punktów :   

Re: Kłamstwa i obłuda!

@MKaczy - uchylam wniosek

@ET22 - To, co MKaczy napisał w swoim pierwszym poście w tym temacie !
Bart dał BETATESTEROM ten model, aby oni PRZETESTOWALI i WYKRYLI BŁĘDY...
A jak ktoś dał komu innemu ... to tak się stało, po co to roztrząsać ? Jeśli ktoś PUBLICZNE się nie chwali i nie rozdaje to NIE BĘDZIE ZBANOWANY... Bo kto udowodni ??!! Ani tak naprawdę nikt się nie dowie, jeśli ten ktoś ZACHOWA MILCZENIE ... Oj, pol102 i reszta w tym przypadku zachowali się "niekumato" robiąć źle i walcząc oficjalnie z autorem modelu ET40 - Kursem90.
To tak jakbyście niewydany oficjalnie system operacyjny Microsoft'u na jego oficjanym forum zaproponowali użytkownikom <lol>

Jeszcze był taki przypadek, że user (?) nie wiem nawet przypadkowo (chyba) wrzucił swoją maszynę z dodatkami na jakiś serwer i co kto sprytniejszy się do tego dokopał (czyt. ktoś z "góry" mu pomógł)

Pozdrawiam


"Z kolejami życia na torów tych czasów"...
http://img171.imageshack.us/img171/7565/userbaryl1.png

Offline

 

#15 2007-08-22 16:46:31

MKaczy_424

Administrator

Zarejestrowany: 2006-12-07
Posty: 59
Punktów :   

Re: Kłamstwa i obłuda!

ET22 napisał:

To tak jak kolega Bart rozdał swoim zaufanym kolegom i co za tym idzie kolega bart już nie jest właścicielem tej kabiny poniewąz rodał ją swoim kolegom zaufanym a tamci swoim i sie skończyło:). I taka jest prawda.

I znów nie masz racji, gdyz bart jest nadal właścicielem owej kabiny mimo iz dał swoim kolegą którzy dali innym swoim kolegą. W tym przypadku ciągłośc procesu rozdawania moze nie miec konca, lecz i tak bart bedzie głównym wlaścicelem owej kabiny gdyż posiada jej oryginał . Przykład komputera, jak napisales powyzej nie pasuje tu, gdyż bart dając koledze swoją kabine do przetestowania, nic na tym nie traci, no i co wazniejsze, dając kabine pierwszemu koledze, dał mu kopie... ( która sie rozeszła i byl/jest burdel, ale to juz inna sprawa)


_____________________
To co najlepsze...
http://img45.imageshack.us/img45/2459/syggc9.png
http://img234.imageshack.us/img234/152/eztkl9.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakugan-wojownicy.pun.pl www.geodezja.pun.pl www.futuramu.pun.pl www.bud.pun.pl www.bolecairsoft.pun.pl